Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy jól legyek...

Mit csináljak hogy jól legyek estére?

Figyelt kérdés

Ma este a barátaimmal mennék tűzijátékot nézni, de tegnap este valamivel elrontottam a gyomrom és fáj a fejem meg a hasam, hányingerem van. Elég sokat jártam WC-re az utóbbi 10 órában (6x) (az állaga normális).

17 órakor mennék el itthonról, nem merek nagyon enni, mert nem tudom hogy pontosan mi váltotta ki. (Lecsók és hamburgert ettem és jegeskavet ittam tegnap.

Valami jó módszer amivel ki tudod kúrálni magam 7 óra alatt?

U.i.: Bevettem egy B6-ot ettől mar nem faj annyira.

De a hasam meg mindig morog...



2016. aug. 20. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem sok módszer van rá, max amitol jobban leszel (sok folyadek, azaz viz, ures tea, illetve sos fott krumpli), de hogy 7 ora alatt...az attol fugg mit szedtel ossze es milyen eros az immunrendszered.

Most kering egy hasmenos, lazat okozo virus, ha az van akkor keves az eselyed ra hogy estere kihevered (delutan merd meg a lazad).De ha ugy is erzed jobban vagy, en nem mennek, mert a tomegbol nem tudsz kivagtatni, hanem ott helyben fogsz betrottyolni...en nem kockaztatnek.

2016. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasmenésem nem volt. Amióta ettem kekszet meg torit azóta jobb. Meg atgondolom mi legyen.
2016. aug. 20. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!