Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek lazas estere,...

Hogyan legyek lazas estere, holnap reggelre?

Figyelt kérdés
Nem azert akarok lazas leni hogy ne keljen dolgozatot irnom hanem mert az osztalytarsaim utalnak,kikozositetek mert nincs facebookom es hamis dolgokat pletykalnak rulam es mivel 1000 vagyunk a suliba mindengi tutja es cikiznek vele. Legyszi valaszokat gyorsan es ne azt hogy menjek at masik suliba mert felev utan at mehetek 12/l

2015. jan. 11. 09:31
 1/3 anonim válasza:
Gyere át hozzám, én pont náthás vagyok és köhögök. Ha megfertőzlek akkor te is mehetsz a dokihoz.
2015. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha a szüleid ennyire megértőek, hogy átmehetsz másik suliba, akkor szerintem ezt a pár napot már leigazolják.


én egyedül hasmenést produkáltam amikor nem akartam suliba menni pár éve. egy kanál ricinus olaj, és pár órán belül eljön a kívánt hatás.


arra figyelj, hogy az új suliban legyenek barátaid.

engem is mindig cikiztek általánosban, elég durva dolgokkal. könnyebb elviselni ha van pár barátod.



19l

2015. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar 3 even keresztul konyorogtem nekik hogy atmehesek es nem egedik meg hogy ithon maradjak csak ha lazas vagyok
2015. jan. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!