Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek annak érdekében...

Mit tegyek annak érdekében hogy estére is maradjon erőm és ne legyek hulla fáradt?

Figyelt kérdés

Mostanában este amikor hazaérek nincs semmihez kedvem, erőm. Eddig mindig este voltam felpörögve de most örülök ha az ágyból fel tudok kelni miután lefeküdtem. Meg minél többet alszok, pihenek annál fáradtabb leszek. Mit csináljak hogy ez "elmúljon" vagy legalábbis változzon??

L/15


2011. jan. 18. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy vitaminhiány okozza. Szedj C-vitamint, egyél savanyúkáposztát, olyan zödség-, gyümölcsféléket, melyeket nem mediterán helyekről hoztak be.
2011. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedjél multivitamint. De ettől még nem leszel sokkal jobban , de valamivel jobban lehetsz. Sportolj rendszeresen , menj el futni , járj fitnessre. Heti 3-4 alkalmom és 1-2 hónap után már nem leszel ilyen fáradékony.
2011. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy krónikus fáradtságban szenvedsz, amiben szerepe lehet a meggyengült immunrendszernek. Szerintem C-vitamint is tartalmazó immunerősítő készítményt kellene szedned (én a Grape Vital grapefruitmag cseppet javaslom: [link] Valami normálisan összeállított multivitamint is jó volna szedned, amiben megfelelő arányban vannak B-vitaminok (különösen akkor ha stresszes is vagy). Emellett a helyedben én omega3 halolaj kapszulát is használnék. Ez lehangoltság, depresszió ellen baromi jó, ráadásul segíti a koncentrációt is. ( [link]
2011. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tilka ***** válasza:

először is szedjél multivitamint - egyszer velem is volt ilyen (fiatalon!) és rendbe hozott - de figyelj oda, hogy minden legyen a vitaminba (jód is)


ha még mindig fáradt vagy, kérj teljes vérképet - ez a krónikus fáradtság olyan dolog, hogy csak akkor lehet kimondani, ha nincs szervi ok. a neten sok oldal van, ami kidobja az "állandó fáradtság" legsűrűbben előforduló okait - úgy írd a gugliba ahogy én is írtam.

Remélem csak vitaminhiány lesz! :)

2011. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tilka ***** válasza:
pl. egyszerű vashiány is lehet! Ne szenvedj, menj vérvételre biztos ami biztos.
2011. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!