Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontin és Ellenium együtt....

Frontin és Ellenium együtt. Van értelme?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A Frontin gyenge, az Elenium erősebb.Minek a kettő együtt?

Vagy-vagy.

2010. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A frontin csak nyugtató, picit szorongásoldó, az elenium pedig antidepresszáns, szóval nagyon is sok értelmük van együtt.

Az antidepi, ez esetben az elenium lassan fejti ki a hatását, több hét, akár hónap, viszont ez idő alatt állapot rosszabbodás is bekövetkezhet, ezért kell a frontin.

Pánikosoknak, szorongásos betegségeknek, és többféle depressziónak is ez az egyik gyógyszerterápiája.

2010. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, az Elenium mióta antidepresszáns???? Szorongásoldó mindekettő, úgyhogy felesleges és veszélyes is együtt alkalmazni a függőség veszélye miatt.
2010. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elenium ugyan olyan nyugtató, mint a másik, csak erősebb.Én ezt kaptam mikor műtöttek.Hogy a szervezetem teljes mértékben lenyugodjon.
2010. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nyugtató, én vmiért az elontril-ra gondoltam...

Hát akkor mondjuk tényleg nem sok értelme, ha orvos írta föl, azért tette, hogy kiderüljön neked melyik jön be. Nem biztos, hogy elég a frontin...

2010. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyiknek sincs értelme , csak kiaddod rá a pénzt és tönkre vág ,az agy Kémia egyensulyát probálja változtatni,bár akik

Létrehozták ezt még ök se tudják pontosan menyire hatásos, csak pénzt hozz és késsz.Sok Mellékhatás,Hallál.Stb.

De ha te ezt akkarod szedd,Amugy Kutyaséltáltatás,

Lazzitás, Magneb6, Orbáncfütea, Citromfütea.

Ezzekel probáld meg,Talán Omega3.

2011. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!