Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetseges olyan, hogy hirtele...

Lehetseges olyan, hogy hirtelen mellkaso fajdalom jon de csak 10 masodpercre kb?

Figyelt kérdés
Lehetseges ez? Es olyan mintha a szivedtol erezned de kozbe mellkastol?

2016. aug. 20. 22:12
 1/8 anonim válasza:
Szerintem simán,am nyugtatás képpen a szív nem bír fájni,sem szúrni se semmi,csak a borda közti izmok,valahogy így magyarázhatta a doki.Lehet ez pánikroham,szorongás ilyenek.De azért lehet nem ártana egy EKG,mert ezzel csak jót csinálsz,meg megnyugodsz,mert ott kiderül ha van valami és ha netán van akkor már tudjuk mi a gond,és ha tudjuk hogy mi a gond lehet segíteni,mert így csak a sötétben tapogatózunk :P
2016. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlzott megnyugvásra nincs ok, ez a fajta fájdalom általában nem jelent jót. Lehet angina pectoris, ami koszorúér problémát jelezhet, és ez azért nem a hosszú élet titka. Egy szív uh és ekg nem ártana.
2016. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok koszoru er betegsegem legyen?:)) amugy volt eleg sok ekgm de azt mondtak nincs baj,verkep is volt meg hallgattak a szivemet is de nincs smemi bajom amugy panikos vagyok elege
2016. aug. 20. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet izom eredetű.
2016. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet de ha nem azt mondtak a doktorok ekg alapjan,hogy nincs baj a szivemmel akkor igy van nem?
2016. aug. 20. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

#1: "nyugtatás képpen a szív nem bír fájni,sem szúrni se semmi,csak a borda közti izmok" - ez nem igaz, a szívtájéki szúró és egyéb fájás is lehet tényleg szív eredetű, de az banális; az igazi szívproblémák halálfélelmet kiváltó mellkasi, bal kari nyomás, szorítás formájában jelentkeznek, ahogy a pánikbetegség is (ahol a szívnek nincs baja).


Kérdező: nyugi, ha már több EKG-t csináltak, és azt mondták, hogy nincs baj. Egy pánikroham meg nem 10 másodpercig tart, hanem több percig.

2016. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom
2016. aug. 20. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
pánikbetegségnek hívják.
2016. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!