Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint javasoltok?

Milyen vitamint javasoltok?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen multivitamint szedni, de annyi félét lehet kapni, hogy nem tudom eldönteni, melyiket válasszam. Nincsen semmilyen betegségem, csak gondoltam, megelőzésképpen jó lenne egy kis plusz vitamin a szervezetemnek. Kíváncsi lennék, kinek melyik vált be. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. ápr. 20. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mindegy, csak a lenkei félét ne. Abba a napi adag 10-100x-osa van
2010. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom, csak úgy gondoltam, kevés vitamint eszem. Szedtem többfélét is, egyiknek sem éreztem semmilyen hatását, egyiktől sem voltam fittebb, egészségesebb, stb.
2010. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
természetes vitaminokat amiket a zöldségek és gyümölcsök tartalmaznak.
2010. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lenkei nagyon is jo vitamin,a legelso kommentezo tulzott kisse,(en szoktam azt szedni,es nagyon jo)es ha 100 os mennyiseg lenne mar reg kiturtak volna,azt tudnod kell hogy pl a C vitamint abszolut nem termeli a mi szervezetunk,es nagyon nagy szuksegunk van ra,es ez a vitamin nem a gyogyszeripar szuroin ment at,tehat tiszta,egy ideig kulfoldon elltem es ott talalltam meg a SOLGAR nevu vitamint,ami 2008ban a vilag elso vitaminja dijat elnyerte,az is nagyon jo,egy baratom hasznallta akinek anno rakja volt es a vitalitasa megnolt tole latvanyosan
2010. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!