Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen teákat, gyógyszert...

Milyen teákat, gyógyszert vagy vitamint javasoltok baktériumok kiürítéséhez a szervezetből?

Figyelt kérdés
sok baktérium kering a szervezetemben,szeretném kiüríteni magamból.
2009. dec. 21. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha baktérium és nagy a baj, akkor antibiotikum a megoldás, lehetőleg olyan, mely az adott fajra specifikus, mert a szélessprektrumúak a bélflórát is kinyírják, mellesleg kiszelektálják a rezisztens bacikat. Orvos írja fel, ne szedd be a ki tudja mikorról és mire felírt régebbi gyógyszereket.

A sok folyadék szinte minden vírusos/bakteriális betegséget gyorsabban gyógyít, ezért igyál sokat.

Amúgy ha a baktériumok már betörtek a keringésbe, akkor csodálkozom, hogy nem vagy kórházban, mert ez elég súlyos állapot...

2009. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de a kérdésedből látszik, hogy meglehetősen képzetlen vagy biológiából. Ha baktériumok vannak a keringésedben, azt szepszisnek nevezik, mely megfelelő kezelés hiányában HALÁLOS kimenetelű. A másik, hogy a baktériumok nem csak károsak tudnak lenni, pl egyes fajok ellátnak bennünket K-vitaminnal, védnek a kórokozó baktériumokkal szemben...

Egyébként értem, hogy mire gondolhatsz, és azt is tudom, honnan jön az ötlet...a média agymosó hadjáratának egy újabb áldozata vagy (Lsd pl D***stos-os "dr" Hannah Sural..a jól sikáld ki a budit, mert meghalsz!! szöveggel, DE hogy a konyhai tisztaság miért nincs kiemelve így...pedig nem a budiból eszünk, legalábbis én nem)

Na mindegy, képezd magad, nézz utána a dolgoknak jobban.

2009. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hehe, valahogy nem a kérdésemre válaszoltál, biztos egy igai fenomén vagy bioszból, de akk nem én vagyok szerintem a képzetlen bioszból hanem te :D rengeteg baci kering a szervezetben, és én itt azokra gondolok amikre már antibiotikumot írnak fel, ugyanis nekem ezt kellett szednem mert baktérium volt a szervezetemben,amit nemtudtak megállapítani hogy mitől lehet, és ezt szeretném elkerülni hogy újra bekövetkezzen
2010. jan. 31. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha te egy végzős orvostanhallgatót akarsz kioktatni, hogy mit tud biológiából...hajrá.
2010. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!