Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikosok ti hogy jártok...

Panikosok ti hogy jártok iskolába?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben a kérdésed? Mire érted,hogy hogy járunk?


Én mikor még iskolás voltam,akkor gyalog jártam be 10 perc volt otthonról a suli,de sosem mentem egyedül,valaki mindig elkisért. (Barátnő,vagy bátyám stb..)

A suliban általában elterelődött a figyelmem,viszont ott kaptam az első pánikrohamomat is.:( 3 évig jártam pszichiáterhez. Nekem segített. Bár én sosem szedtem a nyugtatót,csak akkor ha nagyon muszáj volt. Viszont megtanította kezelni a rohamomat. Mit tegyek,ha érzem,hogy rámjönne stb.... Kb 1 éve volt utoljára pánikrohamom akkor is azért,mert nem éreztem,hogy elfog kapni. Mostanában viszont érzem,hogy megint kezdek kiesni a szerepemből. Nem tudok koncentrálni a munkámra,a legkisebb dolog is feldühít,sírnék mindenen,stb... A munkahelyemen nem tudják,hogy pánikbeteg vagyok. Orvosomhoz pedig nem tudok elmenni,mert azóta már Skóciában élek,más pszichiáterhez meg nem szívesen megyek. Remélem,letudom küzdeni ezt a betegséget. Folyamatosan harcolok ellene,nagyon rossz:(

2016. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!