Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A lámpák világításától meg...

A lámpák világításától meg tud fájdulni a fejem vagy más oka van? Először a szemem vibrál aztán alig látok es iszonyatosan fáj utána a fejem.

Figyelt kérdés
Ezek utan meg annyira rosszul voltam, hogy zsibbadni kezdett a kezem és a szám és majdnem elájultám. Ez mi lehet?
2016. aug. 30. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp jártam én is. már dolgozni sem tudtam a munkahelyemen. Elmentem az üzemorvoshoz, és elmondtam neki. Erre lejött a munkahelyemre, és rögtön kiszúrta, hogy a neon fénye verődik vissza az asztalomról a szemembe. Kicserélték a lámpámat. Azóta sincs semmi gond. Keress te is valami rendellenest a világítás körül.
2016. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ez az új sulimban van, és minden teremben ilyen lámba van, szóval így nem tudom hogyan udok a későbbiekben tanulni és figyelni
2016. aug. 30. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Evvel erdemes lenne orvoshoz fordulni. Lehet migrenes roham, epilepszia is akar. Nem csak a tipikus rangogorcsos nagyroham az epilepszia jele.
2016. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz tőle tanulni, az elég baj. Menj el a szemorvoshoz, ő majd kitalál valamit. Szemüveget, ami védi a szemedet..
2016. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen szemüveget? Max átlátszatlant.

A neoncső 50 Hz-en vibrál. Van, aki ezt nem bírja, akár epilepsziás rohamot is produkálhat.

2016. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
voltam szemészeten, olyan lencsét csinálnak majd aminek kicsit barnás az üvege, így lehet jobban véd
2016. szept. 1. 15:07
 7/7 A kérdező kommentje:
és ezzel a háziorvos kell fordulni, aki majd tovább küld valahova?
2016. szept. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!