Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az miért van, hogy hiába...

Az miért van, hogy hiába pihenem ki magam, mégis hulla fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos babám. És lassan egy hete vagy több, ha jó éjszakánk van és tudok rendesen aludni, én akkor is iszonyatosan fáradtnak érzem magam.

Mikor megszületett volt ez az első 2 hónapban. Mert ugye akkor csak át kellett arra állni, hogy éjszaka is felébredni stb. De utána, mikor tényleg este is könnyen elaludt, és éjszaka se volt probléma, kipihent voltam.

Most meg pihenhetek annyit, ugyan olyan fáradt vagyok. Ez mitől lehet? Vagy esetleg valami vitamint szedjek? Szoptatok amúgy.



2016. aug. 31. 09:44
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Ne szedj semmit, csak ha orvos írja elő. A vércukrod rendben van? Én cukorbeteg vagyok, és ugyanezt az állandó, ólmos fáradtságot érzem, mint amiről írtál. Plusz gyengeséget. Feltétlenül nézesd meg magad orvossal. A baba érdekében is.
2016. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet sok minden a háttérben de nem kell a legrosszabbra gondolni.Nekem vitamin hiány szokott fárdtságot okozni.A vasam sokszor igen alacsony.Na akkor érzem úgy magam hogy képes lennénk át aludni egy hetet :) De mivel szoptatsz inkább javaslom én is a dokit.Egy vérvételből sok minden kiderülhet.Lehet csak a vitaminokat kell pótolnod :)
2016. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!