Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Még megjavíthatom magam?...

Még megjavíthatom magam? Tudok fejleszteni normális izomzatot és állóképességet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 24 éves vagyok, és az utóbbi időben teljesen elhagytam magam. Kb. két évvel ezeltig sportoltam több-kevésbé rendszeresen, bár addig is aerob jellegű, és nem izmot építő sportágakban. Van egy tök jó alap alkatom, amiből lehetett VOLNA fejleszteni valami jót is, de így jelenleg úgy állok, hogy vézna vagyok, gyengék az izmaim (pl. ha féloldalasan egy kezemre támaszkodom, akkor remegni kezd), MINDENEM ropog, főleg reggelente és a tartásom se jó. Az utóbbi évben teljesen elhagytam magam. Ennek okaiba nem akarok belemenni, depresszív alkat vagyok. Mindenesetre, mióta egy bizonyos társaság feloszlott, már nem járo sportolni. Pedig amúgy gyerekként nagyon nagy volt a mozgásigényem, sőt, most is azt érzem, hogy igazából az lenne a normális, ha legalább heti 3-szor keményen sportolnék. Szívós alkat vagyok, mindig is jól bírtam a megterhelést. Jól tudtam kezelni a saját súlyomat.


De, mint írtam, egy ideje ki vagyok pukkanva. Most 174 centi vagyok és 66 kiló körül, néha kevesebb. Nagyon keveset is eszem. Ha újra elkezdek sportolni, mondjuk gyúrni, akkor mire számíthatok? Ennyi idősen mennyire tud még alakítani magán az ember? Fegyencedzést csináltam egy időben, az jót tett.


2016. szept. 5. 23:21
 1/1 anonim válasza:
Ha rendesen csinálod amit csinálsz, idővel és türelemmel bármit elérhetsz.
2016. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!