Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
Beteg szeretnék lenni. Ma nehéz napom lesz:( Valami kamubetegség/hazugság?
2010. ápr. 22. 06:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Ittál, ettél ma reggel? Hiba volt. A leghatásosabb, ha bemész, és ott ájulsz el. Vagy az orrvérzés, főleg, ha pánikolós vagy.


Hányingert meg úgy tudsz előidézni, hogy ledugod az ujjad, amíg öklendezni nem kezdesz. Csak sajnos, mindenki látni fogja, hogy szándékos. A másik lehetőség a sós meleg víz ivása. Attól spontán is lehet hányni.

A hasmenésben meg az a jó, hogy egy nap alatt elmúlik. Tehát hajhajtó, de tudom, attól is félhetsz, hogy közröhej tárgya leszel. Egyébként játszottad már el valamikor, hogy beteg vagy?

2010. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
30%

A dogákat úgyis be kell pótólni,és amíg ide firkáltál, nyugodtan tanulhattál volna.

Aki beteg, ezt szörnyedve olvassa.

2010. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
92%
Ehh.. Enned kéne abból az almából, amit a tegnap ettem. Nem tudom, mi lehetett vele, jól meg volt mosva, de most fel se bírok állni a budiról. Még szerencse, hogy telefonról tudom böngészni a Gyakori kérdéseket.
2010. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
Inkább azon törd a fejed hogyan maradj egészséges.A kötelességeid elől elbújhatsz de nem térhetsz ki előlük.Olyan ez mint a fal,ma csak egy tégla hiányzik aztán még egy,végül összedől.Egy kis humor ha megengeded:Jézus sétál egy a kórháznál és meglát egy bénát.Megérinti mondván:Kelj fel és járj!Majd odalép a vakhoz:Nézz a fénybe és láss!Már éppen a sarokban üldögélő tetkós kigyúrt,fiatalemberhez lépne mikor az letorkolja:Hadzsál békén,most százalékoltak le more!
2010. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
végül, bementem, nem tudtam mást tenni. uccsó óránk el is maradt
2010. ápr. 22. 13:01
 36/41 anonim ***** válasza:

kréta, sós kávé, gégepiszkálás, romlott élesztő.


én ezeket használtam, 1 hétre ki lettem iratva a suliból


gégepiszkálás csak akkor kell ha a sós kávé nem hánytat meg

(én sajnos csak rosszul lettem nem hánytam)

2010. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
összesen 3 napo magyarázat nélkül is igazolhat a szülő egy évben. de ha nagyon kell javaslom az agyhugykögyulladást. azt mindig b eveszik.
2010. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
nekem vérvétel után még szülői igazolást is kellett aznapra vinnem, mer ofő nem fogadta azt el. -.- xD
2010. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
0%

Te kedves gyermekem hülye vagy.

Szörnyedve olvasgatom ezt lázasan ágyamban. Máskor ne csinálj ilyet hogy:Jaj, most beteg leszek!


Baromságok hegyén érzem magam.

2011. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Én múltkor beadtam, h hánytam. a TRükk az, h mikor felkelsz, nézz ki szarul, jácc rá. Tusolás után (vagy ha nem tusolsz vagy fürdesz akk fogmasás után) támaszkodj neki a falnak, öklendett egy kicsit, h hallják, és csinálj úgy. ha akarsz meg is hánytathatod magad. Aztán megkérdezik: mi a bajod vagy valamit, és mond semmi, csak hánytam. Ne legyen egyértelmű, hogy csak otthon akarsz maradni! a Baj az, hogy mikor otthon vannak, nem lehetsz valami élénk. remélem segítettem :D
2011. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!