Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért aludnék folyton?

Miért aludnék folyton?

Figyelt kérdés
Három napja folyton csak aludnék. Fáradtnak és álmosnak érzem magam. A fejem is fáj,főleg homlok és fejtető váltakozva. Mi lehet ez? Hétfőn megyek orvoshoz,de addig is valami tipp?
2016. szept. 10. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vírus!
2016. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elnyom a meleg időjárás.
2016. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vashiányos vérszegény vagyok és arra gondoltam,hogy lehet ez okozza. Talán kiürültek a vasraktáraim. Azt olvastam ez is ugyan ilyen tüneteket okoz.
2016. szept. 11. 07:31
 4/7 anonim ***** válasza:
De mivel homlokfájásod van, így hozzájárul a vashiányhoz mév arcüreggyulladás is. Szedjél vasat!
2016. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szedem a vasat ma harmadik napja.
2016. szept. 11. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan a vashiánytól van. Ha a vasraktáraid is kiürültek,akkor nem 3 nap,de 3 hét kell ahhoz,hogy igazán érezd a vasterápia hatását. A vasat pedig úgy vedd be,hogy egyél mellé magas C vitamin tartalmú élelmiszert(paprika,citrom,narancs, vas. káposzta),mert a vas felszívódásához C vitamin kell!!!
2016. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam az orvosnál és vashiány okozza a panaszaimat. Novemberig szednem kell a gyógyszert,akkor lesz egy kontroll vérvétel.
2016. szept. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!