Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most csak nagyjábol írom le a...

Most csak nagyjábol írom le a panaszaim aki akar az irjon pribe. Mi lehet ez? Amilor hideget eszsk szúr a gége nyakam körül. Nem tudok remdesen nyelni.

Figyelt kérdés
Van amikor jobb van amikor rosszab. Van amikor a nyálam sokkal sűrűbb. Van amikor kicsit barnásabb vagy szoktam felköhögni ilyen sárgás valamit nehezen jön fel de ha már fenn van akkor egy pár percig jobb a torkom. Ja és az orrom is be van dugulva. Van amikor nehezebben kapok levegőt. Amikorfelfigyelek rá vagy amikor olyan testhelyzetbe vagyok. De vannak szinte panaszmentes napok is. És akkor aokkal rosszabb amikor csak erre koncentrálok. Orvosnál.voltam nem csináltak vele semmi. Ötletek? Rák? Góc? Reflux?

2016. szept. 12. 15:47
 1/1 A kérdező kommentje:
És ha sokat beszélek utána berekedek.
2016. szept. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!