Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen melegítő (meleg hatasú...

Milyen melegítő (meleg hatasú krémet ismertek? Igazából hasfájásra (alhasi fájdalmakra) szeretném használni, de a gyógyszertárban csak a lóbalzsamot ajanlották. Én úgy tudtam, higy az kicsit csípős.

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban nagyon sokszor fájt a hasam,és. Egy idős bába azt ajánlotta,hogy éjszakára szorítsak a hasamhoz egy kispárnát,mert a testmeleg gyógyítja ,ellazítja az izmokat,és segíti a szervezetet az öngyógyításban.

Nekem ez a módszer bevállt. Fontos hogy vagy gyapjú töltetű legyen a párna,vagy pehely.

2016. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért szeretnék valamilyen krémet, mert azt napközben is tudnám használni. De kipróbálom éjszakára a párnát is. Olyan krémre gondoltam esetleg, amit iznok bemelegîtéséhez is szoktak használni.
2016. szept. 15. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha fáj a hasad, azt belülről kellene inkább kezelni. Ételallergiát nem ártana kivizsgáltatni, vagy ha rá tudsz jönni, mi okozza, azt az ételtípust elhagyni. Meg úgy általában egészségesebb ételeket enni, műkajákat, cukros édességeket minimalizálni, ld. clean eating.
2016. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aloe heat lotion krem
2016. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Endometriózisom (adenomiózis) van, ezért van sokszor fájdalmam. Hormontablettán kívül eddig nem javasolt mást az orvosom, azt viszont más okból én nem szeretnék szedni. Próbaltam már melegítő párnát, ami igaz, hogy enyhítette a fájdalmat, de sokszor a bőrömnek tül forró volt.
2016. szept. 16. 00:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni gyapjú derékmelegítőt,amit a ruhád alatt tudsz hordani,alig látható és melegen tart,vagy egy gyapjú sálból vágj le egy darabot amit a hasadhoz tudsz tenni,és állandó melegben tarja. Sajnos tudom mit érzel,van benne tapasztalatom. Én mindig arra figyeltem hogy testmeleget megtartsam ,ez segített a legtöbbet.,
2016. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor nem volt helytálló a válaszom... Illetve annyiban igen, hogy megfelelő táplálkozás a hormonális problémákon is tud javítani.

Vehetnél kismamabandázst, én télen azt szoktam használni ruha alatt a derekam melegen tartására. Használhatsz erre a célra pamut csőtopot is kettőbe hajtva, vagy lehet házilag is viszonylag könnyen készíteni (én pl. egy régi szűk felsőmet elvágtam).

Sajnos krémet nem tudok, csak egyéb módszerek jutnak eszembe, pl. meleg fürdő, borogatás gyógyteákkal (pl. cickafark), sópárna, a babáknak cseresznyemaggal töltött párnát szoktak használni hasfájásra, ha jól emlékszem.

2016. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En ha faj a hasam melegvizes palackot rakok oda (csak olyan meleg amit eltudok viselni )
2016. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!