Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy folyton fáradt...

Normális, hogy folyton fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, lisztérzékenységen kívül semmilyen ismert egészségügy problémám nincsen. Viszonylag időben fekszem le, 21:00-22:00 között, legkésőbb fél tizenegykor. Fél hatkor kelek általában. Nagyon nehezen megy a felébredés is, sokszor anyunak kell keltenie, utána meg míg magamhoz térek az is eltart az első óra végéig, suliba menet a buszon majdnem elalszom állva ha egyedül kell utaznom. 2.-3.-4. órában még fogjuk rá hogy tudok koncentrálni, utána viszont ki vagyok ütve. Lyukas órákban mindig alszom, néha szünetekben sincs erőm megmozdulni sem. Sajnos aludtam már el rendes tanórán is. Otthon is sokszor elalszom a tanulnivalóval a kezemben, anya nem egyszer kiabált már velem emiatt. Egyszerűen nem tudok mit csinálni, nem tudom nyitva tartani a szemem. Eddig elhittem, hogy ez csak természetes fáradtság, de olyan nagy a kontraszt köztem és a barátnőim között, akik gyakran mesélik, hogy tizenegyig, éjfélig tanulnak, hogy már nem vagyok benne biztos. Én hét-nyolc után is csak iszonyú nagy lelkierővel vagyok képes nekiállni tanulni. Nem sportolok semmit, a napi mozgásomat a kutyasétáltatás és a kutyámmal való foglalkozás teszi ki. Folyadékot nem iszom annyit amennyit kellene, de nem is túl keveset. Naponta másfél liter körül, több egyszerűen nem megy. Néha fáradt vagyok még beszélni, megmozdulni is.

Lehet valami gondom?



2016. szept. 21. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

sok a zöld :DDD

am meg nem ez már nem normális, úgy ahogy a hajnal fél hat órás kelés sem

szerintem orvoshoz kéne menni ezzel

2016. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi a baj a fél hatos keléssel? :D

Hát, nem sok kedvem van ezzel dokihoz menni de max. felvetem otthon az ötletet.

2016. szept. 21. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem normális..iszonyat keveset iszol, krónikus mértékben ki van száradva a szervezeted. Próbálj meg többet inni, kb 2,5 litert egy nap. Még régebben én is hozzád hasonlóan, nagyon keveset ittam. Ugyanezek voltak a tüneteim, a felébredés borzasztó volt..:-) Azóta bevezettem hogy mindennap 3 liter vizet megiszok, ha törik, ha szakad, még egy alkalmazást is leöltöttem hozzá, azon mérem + sportolok is. Fényévekkel jobb a közérzetem és abszolút nem vagyok fáradt felkeléskor sem.

Egy próbát megér, nem? :)

2016. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igyekszem többet inni akkor, de nem tudom elképzelni, hogy két liternél többet hogyan lehet letuszkolni :D

Sportolni nincs időm sajnos.

Köszi hogy megosztottad a tapasztalataidat!

2016. szept. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!