Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszer túladagolás?! Hány...

Gyógyszer túladagolás?! Hány darabtól lehet bajom? Vagy már ennyitől is tehetek kárt magamba? :/

Figyelt kérdés
Nyugtatóból egyenlőre csak 6 vagy 7 darabot vettem be. Nagyon ki voltam kiszülve. Nagyon szarul vagyok szédülök a lábamon alig bírok állni. Mit csináljak?
2013. jún. 6. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért vettél be annyit??? Menj orvoshoz!
2013. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi történhet legrosszabb esetben ? :/
2013. jún. 6. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hoyg MILYEN nyugtatóról van szó.


De szerintem is menj orvoshoz, mert akár bele is halhatsz, vagy esetleg belerokkansz, idegbeteg leszel, aki állandó kórházra (zárt osztály) szorul.

2013. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat hét darabtól, alszol 2 napig. De azért nem ártana felhívnod egy ügyeletes orvost. Milyen nyugtatót vettél be?
2013. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és egyszerre vetted be, vagy pedig ezt egy nap, tehát reggeltől mostanáig

?

2013. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Seduxen
2013. jún. 6. 17:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszerre vettem be. :/
2013. jún. 6. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy? MIkor vetted be őket?
2013. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát tegnap este vettem be. De még most is érzem hogy a hatása alatt vagyok.. teljesen le vagyok lassulva, ha felkelek remegni kezd a lábam, és néha olyan mintha össze csuklana :/
2013. jún. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!