Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha alacsony a vérnyomásom és...

Ha alacsony a vérnyomásom és elkezdek sportolni, akkor kb mennyi idő múlva lesz normális?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony a vérnyomásom, emiatt folyamatosan álmos, levert vagyok, nem tudok gondolkozni, amikor felállok sokszor nagyon fáj a fejem és nem látok semmit. Most sportolsába kezdtem, és megfogadtam, hogy 2-2,5 liter vizet megiszom majd minden nap. Ennek mennyi idő elteltével lesz eredménye? Eddig 4 napja csinálom, de még nincs :) Gondolom, több idő kell neki... De egyáltalán mitől lehet alacsony? Nem hinném, hogy alkatilag ilyen vagyok, mert a családomban senkié nem alacsony, meg régen (évekkel ezelőtt) magas volt a vérnyomásom, kellett is járnom dokihoz méreteni. De mostmár évek óta ilyen alacsony, és ilyen tüneteket okoz. Gondoltam, ha ettől nem múlik el, elmegyek ezzel az orvoshoz, mert ez így nem állapot, de mennyi idő után kellene ennek a dolognak "hatni"?
2010. ápr. 25. 09:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!