Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? Most fáztam meg...

Ez normális? Most fáztam meg kb 3 napja. És olyan fura a torkom. Van amikor úgy érzem hogy elakadt ott valami. Aztán köhögök és jobb. Eddig is volt olyan problémám, hogy nem tudtam rendesen nyelni. De ez már sokkal rosszabb lett.

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem tudok elmenni, mert nem akarom, hogy kiirjanak a suliból. Most kezdtem az új silmba nem akarok rögtön hiányzással nyitni. Előre is köszi a válaszokat. És ha tudtok akkor valami jó kis házi gyógymödot is írhattok. :) kószi

2016. okt. 10. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló érzés van a torkomban.Lehet,torokgyulladásunk van.Én gargalizálok sós vízzel.Mutass képet a torkodról.A manduláid megvannak?
2016. okt. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet. :) egyébként megvannak. Én is gondoltam már erre. Csak marha sokat tanulunk és ha hiányzok egy napot is akkor vége. Képet majd küldök délutßn
2016. okt. 11. 06:27
 3/8 A kérdező kommentje:
És amikor levegőt veszek akkor is érzem
2016. okt. 11. 06:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet a hátsó garatodon van váladék,azt érzed és ha felköhögöd jobb.Esetleg mandulakő?A manduláid nincsenek begyulladva?Ha már volt nyelési problémád,el kéne menned a fül-orr-gégészetre és megnézetni a torkod,gégéd.Majd én is küldök képet.
2016. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el gégészetre, ott nem fognak kiírni, de megnézik és kapsz rá kezelést.
2016. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:) a nyelési problémák már pszihés dolog miatt vannak. De voltam orvosnál. Egy sima megfáás és letapadt valami van a torkomba. :)
2016. okt. 11. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Oke,jó hogy elmentél orvoshoz.Gyógyulást kívánok!
2016. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) A sok tea megteszi a hatását :)
2016. okt. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!