Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha koraszülött voltam, lehet...

Ha koraszülött voltam, lehet valami bajom a későbbiekben?

Figyelt kérdés
1600grammal születtem egy hirtelen jött probléma miatt, ki kellett jönnöm. Állítólag nagyon hamar visszajött a normál súlyom, olyan lettem ,amilyennek lennem kellett 1-2 hét alatt. Megfigyelésen is voltam hónapokig vizsgáltak,semmi elváltozást nem figyeltek meg. Minden rendben volt. Én mégis kicsit félek, mindig azt gondolom valami kardiovaszkuláris problémám maradt esetleg fent. Nem dohányzok, sportolok, jóképű vagyok, átlagnál több izomzatom van. Elvileg 1-2 stílusjegy a koraszülésből maradt fent (én ezt hallottam) pl a közeli szemek, vagy hogy elég szőrös vagyok :D Nem lehet már így bajom ennyi év után emiatt? Köszi előre is,fontos lenne. 21F

2016. okt. 12. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hipochonder.
2016. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nme csak az számít,hogy hány grammal születtél, sokkal inkább,hogy miko,l terhesség hányadik hetében. Mert ettől függ,hogy a szervek megfelelően kifejlődtek-e már. De ha 21 éves korodig nem találtak semmit,akkor nem nagy a valószínűsége. Egyébként nem azért vagy szőrös :) Az újszülöttek szőrzetét lanugonak hívják (koraszülötteknél erősebb ez a szőrzet), de ez aa születés uzán szép lassan kihullik,lekopik.
2016. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!