Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Biztos, hogy a mamám igazat...

Biztos, hogy a mamám igazat mond, hogy 14 éves kora óta nem tud aludni?

Figyelt kérdés
szerintem ilyen nincs, hogy az ember ennyi évig kibirná alvás nélkül. Mamám szavai szerint ő 14 éves kora óta nem tud aludni, esetleg néha álmodik rövid ideig egy két dolgot. Hol az igazság?
2008. okt. 3. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos, h szószerint értette? mert olyan azért télleg nincs, mert ha az ember nem alszik, a szervezete nem regenerálódik, és rövid időn belül meghal. szóval szerint úgy értette, hogy nem alszik sokat, meg mélyen, vagy sokszor felébred, kevés az alvásigénye.nem lehet?
2008. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem szószerint értette.Azt hogy nem tud aludni nem azt jelenti hogy soha nem alszik egy percet sem hanem néha este előfordul hogy nehezen megy neki az elalvás és keveset alszik mint kellene.

Ami az álmot illeti olyan nincs hogy néha álmodik.Olvastam az interneten hogy mi mindig álmodunk csak vannak olyan álmok amikre reggelre nem emlékszünk.

2008. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen betegség, hogy nem tud aludni az ember, de szerintem ezt átvitt értelemben mondta.
2008. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mamád biztos úgy értette, hogy nem tud rendesen, jól aludni. Alvás nélkül nem lehet élni..
2008. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tv-be egyszer láttam hogy egy bácsi nem tud aludni..ez vmi betegség miatt volt vagy mért..lehet mamádnak is ez van
2009. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!