Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Miért nem alszik a...

Kismamik! Miért nem alszik a kislányom éjszaka? 23 hetes vagyok és 2-3 naponta fent van hajnali 2 és 4 között úgy ficánkol nem tudok aludni tőle. Biztos nincs baja de hát nap közben is mocorog rendesen nem birom elhinni hogy sose pihen

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
De bájos...ő még nem tudja, hogy éjszaka van, nem vagytok szinkronban, mi sem...az én kisfiam is fennvan és rugizik amikor én aludnék két pisilés között, majd olyan harmincadik héttől talán kezdenek beállni valamiféle ritmusra. Addig örülj, amíg jól mocorog, egészséges pinduri!
2009. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére mi összhangban voltunk a kisfiammal, ami idekinn is folytatódik.:)

A nap bármely szakában velem aludt. És miután felkeltem, rá 5percre felébredt.

Egyébként sokat alszanak a pociban a 20-30.hét között, csak álmukban is egyfolytában mozog kezük-lábuk, mert az idegek folyamatosan alakulnak ki, ezért a sok mocorgás.


5hetes baba anyucija

2009. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkoriban nekem is állandóan mocorgott éjszaka.Felkelt fél 5-5 felé,addig rugdosott,míg fel nem keltem,majd miután kimentem pisilni,ő visszaaludt,én meg nem bírtam aludni.Aztán a 28-30. hét környékén egyszer csak abbahagyta,majd akkor aludt/alszik,mint én és hagy aludni.Reggel ébred,mikor én,este alszik,mikor én.Ha hajnalban felkelek,akkor ő is ébred,köszön,majd alszik tovább.35 hetes kismama
2009. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten a babám mozgására nem kelek fel, de ha felébredek, akkor ő is szokott rugdosni. Megfigyeltem, hogy különösen akkor rugdal, ha számára rosszul fekszem, egyszerűen nem szereti, ha jobb oldalamra fordulok. Ilyenkor persze megadom magam, mivel jó lenne visszaaludni úgy 4 körül, ezért megfordulok, és már abba is hagyja. Lehet, hogy nálatok is hasonló van...
2009. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En 22 hetes vagyok,es az en kislanyom is nagyon aktiv.Tegnap egesz nap rugdolozott,es mar vagy masfel hete megfigyeltem hogy minden ejjel fel 12-kor megebred,parat rug es alszik vissza.En imadom.
2009. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat kismmamák, főleg az utolsónak aki egyidős velem szóval hassonló cipőben járunk :-)

sziasztok

2009. nov. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!