Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja magasabb homerseklet...

3 napja magasabb homerseklet Valaki?

Figyelt kérdés
3 napja mar, hogy 37 fokos hoemelkedesem van, es ez nem megy feljebb, 1 nap volt amikor 37,2 volt. Mindig altalaban este megy fel, napkozben normalis 36,5-6 szokott lenni. Neha raz a hideg, faj a fejem vagy csak kicsit rossz a kozerzetem. De ha beteg lennek, nem folyamatosan 37fokos lenne a homersekletem. Ez mit jelenthet?
2016. okt. 21. 04:24
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L
2016. okt. 21. 04:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Este sós vízben áztasd ki a lábad, utána forralt bor, bújj az ágyba és reggelre fitt vagy.
2016. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit megfáztál de amúgy nekem az az átlag hőm. Mindig 37 körül van és sosem megy lentebb 36,8-nál. Ha csak nem vagy egy kicsit megfázva vagy nem leszel beteg akkor ez neked is normális testhő.
2016. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tenyleg csak egy kis megfazas. Koszonom a valaszokat!:)
2016. okt. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!