Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Étkezés után (ebéd főleg...

Étkezés után (ebéd főleg amikor főtt éteket eszem) mitől vagyok folyton rosszul?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy pl. Ebédeek eltelik fél óra és minden kijön belőlem (hasmenés).

Napközben gyakran elkap a hasfájás, alul a beleknél görcsszerűen fáj. Egyszer kipróbáltam a normaflore-t, de akkor is mennem kellett wc-re hamarosan.

Az igaz hogy elég rendszertelenül eszem, reggeli nagyritkán, dél-1 óra körül menzai ebédezek, délután gyümölcsöt eszek mindig, este általában vmi kissebb kaját (rántotta, pizzaszelet, gyros)


De valami nagyon nincs rendben mert néha kikészít ez a hasfájás, van hogy elszédülök főleg ilyen rossz esős időben


2016. okt. 21. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamiféle étel intoleranciának tűnik, menj orvoshoz.
2016. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld a tejes kajákat elkerülni. Tudom hogy ez nehéz. Nekem így derült ki a tejallergiám. Vigyázz, mert majdnem minden ételben van tej. Nehezebb a tejet elkerülni, mint a pálinkát...
2016. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!