Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főtt/sült ételeket...

Milyen főtt/sült ételeket ajánlanátok amik hidegen is fogyaszthatók?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
golyó- vagy egybe fasírt, töltött dagadó, kacsa sült, liba sült, hurka, cipóban sült füstöltcsülök. így hirtelen ezek jutnak eszembe
2016. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Huha. Nekem minden sült/főtt étel, csak hidegen fogyasztható. A meleg kajától émelygek, rosszul vagyok. Vagy is, minden fogyasztható hidegen is. Nem fogsz belehalni:)
2016. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

végülis igen, izlés kérdése :) bár ha nem is mindent, de pl a főzelékeket én kifejezetten hidegen szeretem. kivált képpen a paradicsomos káposztát és a tökfőzeléket :D


1-es voltam

2016. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokminden, de ez emberfüggő. A rizs és a rántotta is ehető hidegen, de van, aki szerint nem. Persze az ehető és az ideális már más kérdés.

A sült húsok kifejezetten jók tudnak lenni hidegen, a fasírtok is, sok főzeléket vagy levest még otthon is hűtőhidegen ettünk nyáron... A gyümölcslevest már meg se főzném, nyersen és hidegen sokkal jobb :D

2016. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
A rántott húst/zöldségeket is szeretem hidegen.
2016. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megeszem hidegen, a lecsótól a rántott húsig, kivéve a gulyás- és a bablevest, de a klasszikus hidegen is fogyasztható sültek: fasírt, stefánia vagdalt, bármilyen egybesült hús, csabai karaj, zsírban lesütött csirke, vagy libamáj, töltött hústekercs, csirkemell és comb, tűzdelt pulykamell, stb.
2016. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!