Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főtt ételt tudnék...

Milyen főtt ételt tudnék másnap is enni melegítés nélkül?

Figyelt kérdés
CSütörtökön reggel 6tól este 7-8 ig másik városba megyek iskolába. Olyan ételt szeretnék előtte este főzni ami másnap is jó. De ugye suliba leszek, így nem tudom meg melegíteni. Miket ajánlanátok?

2014. szept. 30. 21:21
 1/9 A kérdező kommentje:
tudom a szendvics egyszerű és tartós, de nem szeretnék reggeltől estig kenyeret enni.
2014. szept. 30. 21:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fasírt, sült hús tuti. A többi meg attól függ. Anyám megeszi hidegen a tökfőzeléket, én a rakott krumplit.


Édes kaják, palacsinta, máglyarakás, vargabéles, szilvásgombóc.

2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok salátaféle van, ami hidegen éppen olyan finom: tésztasaláta, rizssaláta, krumplisaláta, virslisaláta, a legtöbb fözelék is jó ízü hidegen is, rántott/sült hús, rakott ételek jó része.
2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Párolt csirkemell salátával. Én a rizst megeszem a hidegen is, nem tudom, hogy te igen vagy nem, de ha igen, akkor főzhetsz ki nyugodtan.

Kefir, alma, banán, bár ezek nasik inkább.

Reggelire csinálhatsz rántottás zsömlét is, alufóliába becsomagolva meleg marad.

Palacsinta-ha egészségtudatosabb vagy zabból tudod csinálni.

2014. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a tészta éleleket például hidegen jobban szeretem szóval én azt tudom ajánlani, de a tejberízs, tejbegríz, gyümölcsös krémtúró, rántott sajt, krumplipüré, rakott zöldségek, spanyol tortilla (krumplis tojás)
2014. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Bármilyen sült hús, fasírozott, majonézes tésztasaláta,krumplisaláta, tejberizs gyümölcsösen.
2014. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 horbeni ***** válasza:
100%
esetleg ha mégis ennél kenyérfélét akkor lekvár, májkrém kolbász, zöldséggel, gyümölcsök
2014. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tonhalas tésztasaláta jutott eszembe, meg az, hogy arra is gondolj, hogy mi b írja ki estig hűtő nélkül.
2014. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nálunk melóhelyen nincs mikró, így én sosem viszek pl. sült krumplit köretnek, szaftos, zsíros húst, akár pörköltöt, ezen kívül szinte bármit megeszek melegítés nélkül.
2014. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!