Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Várjak? Kismamák...

Mit tegyek? Várjak? Kismamák válaszát várom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már ezelőtt héten meg kellet volna szülnöm,április 16.ára voltam kiírva,nem szültem meg,nagyon nagy a pocakom,és nagyon sokat iszok,az szeretném kérdezni hogy nem gond ez?vagy nem kéne császározni? ezt is hallottam.. úgy félek,hiszen bármikor megszülhetek,egyébként egy kislányom lesz,zoénak fogják hívni:) már alig bírok várni,nem merek elaludni,mással is volt ilyen? egyébként a doki nem mondja hogy császár vagy ilyesmi,azt mondta türelem..

köszönöm


2010. ápr. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha a doki azt mondta akkor várj. Ha nagyon ideges vagy, menj orvoshoz. Amúgy én is április 16.-án születtem, bár anyum sem akkorra volt kiírva, tudom hogy te akkora, meg hogy később szülsz demind1! Nagyon szép neve van, türelem, és sok boldogságot! :)
2010. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!


És miért nem fektetett be a doki a terminus lejártakor?

Mikor indítják a szülést? Mennyit húzhatsz rá? Mert max 2 héten belül meg kell szülni a babát a terminus lejártához képest!

Túlhordás nem ok császárra:)


2 fiam van, mindegyiket túlhordtam, de mindegyikkel a terminus végén már befektetttek megfigyelésre.


Kitartás, max 3 nap már csak és babázol:)

2010. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Voltam dokinál,de azt mondta nem kell befeküdnöm meg semmi,majd menjek ha indul a szülés,viszont leegelőször kiírtak április 16-ra,aztán április 20,de most kiderült hogy tegnap meg kellet volna szülnöm..össze vissza van az egész,sajnos nem tudom mi legyen,nem akarok császárt,már nem bírom..annyira nagy a pocim:) és annyira szeretnék babázni,majd megírom ha megszületett a kicsike:)

2010. ápr. 27. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Megszületett már?Mikor?:)
2010. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Halihóó:)

megszületett ez a kis pocilakó:)

a kicsi Zoé nagyon édes. a hétvégén jöttünk haza,szombaton!

Május 18.-án született, délelőtt 10:34-kor:) 3kg10dkg:)

nagyon jó kisbaba:)

Üdv: egy boldog anyuka

2010. máj. 26. 20:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem hogy,így is rossz időpontra voltam kiírva.
2010. máj. 26. 20:12
 7/7 anonim válasza:

Jajjdejó, gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!!! No meg egészséget:)


04-27 14:30 voltam

2010. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!