Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes ikres km vagyok....

22 hetes ikres km vagyok. Nagyon félek a koraszüléstől. Olyan ikres kismamák válaszát várnám, akik 7 hónapra szültek. Minden rendbe ment? Hány kilóval születtek a picik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
mért félsz,mért lenne kora szülés?van valami ráutalo jel?a 7.-ik honap elég korai lenne,nem?nem 8.-ikra gondoltál?
2009. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam az ikresek általába 7 hónapra szülnek,ezért félek
2009. nov. 15. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem általános.Én harmadszorra szültem ikreket-mármint két sima terhesség után-,és burokrepesztéssel kellett indítani a 40. héten,mert eszük ágában sem volt kibújni.:)Ne stresszeld magad ezzel előre,semmi értelme.Úgyis befektetnek protokoll szerint a kórházba,ott pedig mindent megtesznek,h benntartsák a babákat.Sok ikressel találkoztam már,de a túlnyomó részük normál időben szült.Az ikreknél az esély nagyobb a koraszülésre,de ettől még nem törvényszerű.Pihenj sokat,és ne erőltesd meg magad.
2009. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató választ
2009. nov. 15. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

a sógornőm ikrei a 37 héten jöttek a világra, 2,1 ill 2,3 kg babák voltak

az én lányom, meg a 26 héten született, 1120 gr volt, és 900 esett vissza, két éves korára érte utol a kortársait, lassan 3 éves cserfes kislány

nemcsak ikrek születhetnek túl hamar

2009. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baráti körömben a 33. hétre születtek ikrek 1400 és 1300 grammal. Most egy évesek és tüneményesek, pedig a kislány nagyon rossz állapotban volt és mégis ő az aki sokkal hamarabb tanul meg dolgokat a fiutesójánál, mint pl. hamarabb állt fel és a fogacskái is hamarabb kibújtak. Senki nem mondaná meg, hogy koraszülöttek voltak, te meg ne paráztatd magad, csak pozitívan gondolkodj!
2009. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy ikres ismerősöm. Normál időre született 2 kisfia, mind a kettő 3 kiló fölötti súllyal. Makk egészségesek, és nagyon édesek.
2009. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!! Jó esélyed van arra, hogy nem fognak 37. hét előtt születni!

Az egyik ismerősömnek 5. terhességéből születtek ikrek 40 hetesen, mindkettő 3700 g fölötti volt!

2009. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!