Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta rengetegszer van...

Bellabo kérdése:

Napok óta rengetegszer van hányingerem. Mi lehet a bajom? Sürgős!

Figyelt kérdés

Mostanában minden nap veszek be vitamint vagy gyógyszert mert hányingerem van.Nagyon rossz ez így mert alapból félek a hányástól.(tudom hülyén hangzik)

És jövőhéten egésznapos díjlovas versenyem lesz. Mit tegyek hogy elmúljon vagy ez mitől van? Nem vagyok depis se pánikbeteg mégcsak nem is szorongok.De tegnap éjjel is emiatt voltam fent fél egytől hajnali 3-ig.:( beteg se vagyok hogy attól lenne..



2016. okt. 25. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ez így mert alapból félek a hányástól.(tudom hülyén hangzik) < nem,nem hangzik hulyen. Emetofobia neven fut. Nekem is ez van. Nem merek hanyni,es ha kene mar nagyon akkor remegek,sirok,es hasonlo..

Mibol gondolod,hogy nem vagy beteg?

Terhesseget kizartnak talalod?

Szerintem menj el orvoshoz,majd o megmondja mi a hanyas. (Ne haragudj,nem hagyhattam ki.. I♡Brian.)

2016. okt. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is emetofobias vagyok. Nem szedsz sok c vitamint esetleg? Az okozhat emelygest.

Ajanlatos verkepet csinaltatni, az is lehet vashianyos vagy , en pl akkor emelyegtem allandoan.

Iszol eszel eleget?

2016. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólókkal, plusz még hozzátenném, hogy egy kis magnézium és B6 vitamin sem árthat!
2016. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) és igen ki van zárva a terhesség, én ha hányás szélén állok görcsbe rándul a gyomron ugy hogy nem tudok fel egyeneseldni és remegek még rá egy fél órával is. B6 vitamint szedek, tegnap voltam orvosnál és csak gyomor rontásom azt mondta...oszt mitől? A salátátol meg a víztől?

Na azt megnézem. És mondta hogy semmi baja. Ja kösz😅😅

2016. okt. 26. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!