Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar? Partner mellett

Alvászavar? Partner mellett

Figyelt kérdés
Mar lassan 3 honapja szenvedek attol, hogy minden ejszaka felkelek galabb 5 alkalommal ha nem 10x... Magamtol sosem volt bajom az alvassal de ha valaki mellettem aludt akkor sose birtam normalisan aludni, mindig felebredtem akkor is ha senki nem mozgolodott vagy valami. Nem tulajdonitottam ennek nagy problemat mert eddig nem eltem egyutt senkivel de most osszekoltoztem a parommal es egyszeruen nincs egy nyugodt ejszakam. Pedig szeretek mellette lenni nem azzal van a baj. Egyszer elutazott par napra es mar magamtol egyedul se tudtam jol aludni. Elaludni masodpercek alatt elalszom csak azzal van a baj hogy felebredek ejjel. Van valakinek valami otlete, tanacsa esetleg? ( Fulduoval alszom hogy semmilyen neszre ne ebredjek fel es rendesen el van sotetitve a szoba ejjelre). Ha valakinek van valami otlete mi okozza merre kezdjem el keresni a megoldast annak orulnek.
2016. okt. 27. 10:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!