Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruacio elotti vizesedes...

Menstruacio elotti vizesedes a belso szerveket is erinti?

Figyelt kérdés
Peldaul szivben egyeb belso szervben vagy azok kozott is tobb vizet tarthat meg a szervezet?sajnos mensi elott mar jo egy hettel rossz a kozerzetem mert uy erzen magsm mint egy felfujt lufi.kegyetlenul puffadok folyamatosan es mindenem valahogy fajosabb feszesebb melleim is fajnak.szemem taskas .es hiaba iszom rendszeresen gyogyteat citromfu galagonya minden reggel.semmi nem segit.ilyenkor lomhabb vagyok mert mintha levegot is nehezebben kapnek.ezt a puffadas okozhatja?
2016. okt. 30. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,mindenhol érvényesül a vízvisszatatártás ilyenkor. Pl. az izületekben ez olyan problémát okozhat,hogy instabilabb az izület ilyenkor, vagy az agyban fokozza a fejfájás kialakulását. Ilyenkor a tünetek csökkentésére érdemes vízhajtó gyógynövényeket használni. Ilyen pl. a citromfű,a pitypang,hibiszkusz,csalán.
2016. okt. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ez veszelyes a szivre?a citromfuteabol mennyit ihatok?egyenlore napi egy bogrevel szoktam inni reggel plusz galagonya van benne.nem sok valtozas.ha estenkent iszom meg akkor tobet pisilek tole de igy sem erzem konnyebbnek magam.amugy 41 eves vagyok nincs rajtam sulyfelesleg 55 kg vagyok.sokat mozgok munkambol adodoan es egeszsegesen elek.
2016. okt. 30. 06:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, egy egészséges szívre főleg nem. Egyébként minden nőnél így van ez és szerencsére bírni szoktuk :) Csak annyit tehetsz,hogy ilyenkor megpróbálod a felesleges vizet kihajtani.
2016. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!