Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hőhullám fejben?

Hőhullám fejben?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött, és jól voltam teljesen. Ma több a vérzés ugyebár ez természetes. Ma gyenge is vagyok, fáradékony. Tapasztalom hogy ma pl suliban 2-szer is előjött hogy mintha elmelegedne a nyakam, majd a fejem egyes pontjai. Elszórtan persze, rövidebb ideig. Délután a bal oldal melegedett el és ki pirulát a fülem, anyukám szerint az azért volt mert kicsipte a hideg még aput vártam a kocsiban. Aztán az elmúlt ahogy felvette a szobahőmérsékletet. Most megint az érzem hogy egyrészt mintha az orr nyálkahártyám lenne picit melegebb, néha a fejem hátulja, néha olyan mintha belől. Lehet ez a menstruációs hormon változástól? Interneten azt olvastam hogy állítólag lehet. Szerintetek? Vélemény? Tapasztalat?

2016. febr. 9. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!