Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszú távú alvás zavar?

Hosszú távú alvás zavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok. Az emúlt 1 évben, körülbelül 10 alkalommal ha előfordult, hogy át tudtam aludni az éjszakát. Nagyon nehezen alszom el, és ha sikerül is, nagyon sokszor felébredek. Szedtem már sokféle gyógynövényes altatót, ittam citromfű teát, párologtattam levendula olajat, kifárasztottam magam testileg, de egyszerűen semmi. Se otthon, se kollégiumban, páromnál, testvéremnél, barátnőknél nem megy az alvás. Délután sem tudok pihenni. Reggel meg, ha korán kell kelnem egyszerűen nem bírok felkelni, hallom hogy szól az ébresztőm, kinyomom, felkapcsolom a lámpát, lerúgom magamról a takarót, de nem tudom nyitva tartani a szemem, és nem ritka hogy vissza alszom. (a szundi üzemmód sem segít) Ha magamtól kelek, akkor jó ha olyan 10-11 körül megébredek, pedig én koránkelő típus voltam.

Mit tehetnék még, mielőtt ezzel orvoshoz fordulok? (egyáltalán nem szeretnék semmiféle gyógyszert, altatót, nyugtatót szedni) Már nagyon el vagyok keseredve, a kinézetem, meg akár egy zombinak, azok a fekete karikás szemek :(

Voltatok már így? Tudtok valami tanácsot adni?


2016. nov. 4. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem már van számtalan más problémád is,nem csak az alvászavar! Ha privátban megírod, talán tudok segíteni.
2016. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!