Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi segitene?...

Szerintetek mi segitene? Depresszios vagyok

Figyelt kérdés

veletek volt mar olyan hogy valami olyan tortent az eletetekbe amire nem szamitottok es teljesen romokba voltatok?

hiaba kuzdodtetek erte hogy jobban legyetek es erosebbek legyetek valahogy nem ment?vagy akinek sikerult talpra allnia hogy tette?

Parkapcsolatban ert kudarc eveimet belettem szeretetemet es mindent amit kell egy kapcsolatban,es rajottem o biszexualis,es nem csak en vagyok neki (o tagadja de lebukott elottem)

lefogytam se etvagyam eletkedvem,hazasodni keszultunk,en ot igazi tarsnak ereztem,most az sem tudom kicsoda.

sokszor dobog a szivem ossze vissza en egy teljesen mas ember voltam vidam szerettem enni tevekenykedni.

munka is olyan nehezen megy.

ha van valami jo tanacsotok megkosszonem



2016. nov. 9. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló cipőben. A szívdobogás is ettől van, illetve a stressztől.

Kezdj el sportolni, legalább 2 naponta, az jót tenne!

Tudom, hogy nehéz, de csak az segítene, ha lenne valamilyen életcélod, és el tudnád hinni, hogy te attól még, hogy most ez történt, értékes vagy és minden meg fog változni, lesz majd normális párod, aki csak téged szeret.

Szedjél multivitamint és esetleg vasat is, erősödj meg testileg, lelkileg. Tudod, a 2 összefügg. Ha van esetleg valaki, akivel el tudnál menni valamilyen programra, az is jót tenne..

Nekem ezek által sikerült.

2016. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!