Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszios vagyok úgy érzem...

Depresszios vagyok úgy érzem az agyam rabja lettem. Mi segitene átbilleni ezen? Jóga, Vmi olyan film megnézése ami erről szól. Gyors segitség kellene mert már minden rossz.25N Szedek Frontint.

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz pozitív megerősítésekkel. Youtubeon van egy csomó. Meditálj, jógázz, vagy menj el meditációs előadásokra!
2016. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovacsattila1991 válasza:
Szia. Nekem most "hagyta abba" a depreszziót a fejem. 6 hónapig nem nagyon tudtam emberek közé menni. Az az igazság hogy nem értem ezt az egészet. Semmi bajom ha nem vagyok emberek közt. Milyen betegség ez? Emberfüggő vagy mi.... Most kezdek emberek közé járni. Ez a fél évem maga volt a pokol. Szorongás félelem agyalás kattogás zizegés. Hála az égnek már nem papagájoskodnak annyit az emberek,így nyugodtabb vagyok.
2016. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!