Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felfúvódásra természetes...

Felfúvódásra természetes gyógymód?

Figyelt kérdés
Máskor nem szoktam ilyesmivel foglalkozni, nem vagyok az a hasfájós, és hamar el is szokott múlni, ha puffasztó ételt eszek, de most harmadik napja puffadt, feszül a hasam, néha hangosan korog is, az elsőn nap még nem zavart, de tegnaptól már elég kellemetlenül érzem miatta magam. Úgy nézek ki ruhában, mintha felszedtem volna a hasamra legalább öt kilót, de nagyon kerekedik, feszes egyébként, érzem, hogy tele van gázzal, masszázs és torna hatására is alig távozott egy kevés, csak ideiglenes megkönnyebbülést hozott. Ha nem muszáj viszont nem szeretnék emiatt gyógyszert bevenni, van valamilyen természetes gyógymód erre (étel/fűszer/gyógytea)?
2016. nov. 16. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Köménymagos tea, enyhíteni fogja a tüneteket.
2016. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is csak azt tudom javasolnim komenymag tea es ha szereted komenymag leves
2016. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!