Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Négy napja nem volt székletem....

Leiyla kérdése:

Négy napja nem volt székletem. Inger sem semmi. Mit csináljak mit egyek vagy igyak. Félek hogy leáll a gyomrom szó szerint?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Megesik az annál, aki 55 kiló vasággyal együtt.
2016. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?65vagyok.
2016. nov. 17. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Glicerin kúpot nyomj fel, ez általában fél órán belül kihozza, de ha ez sem segít, akkor mielőbb menj el a háziorvosodhoz.
2016. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedj probiotikumot, egyél lenmagot, dióféléket, sok zöldséget, friss gyümölcsöt, savanyú káposztát. Kevesebb lisztes ételt. A tejtermékek kérdésesek, van, akit meghajtanak, van, akinek szorulása lesz tőlük, van, akinél semmilyen panaszt nem okoznak. A hashajtó nem megoldás, hosszabb távon jobb a táplálkozásodon változtatni.
2016. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyalevél tea, reggel éhgyomorra, 1 csésze forró vízben 1 teáskanál teát 10 percig áztatsz, leszűröd és megiszod, 1-2 órán belül hat, de akkor sürgős lesz a dolog. Kutyabengekéreg is jó, de az durvább, akkor ne igen indulj el otthonról, míg nincs eredmény. Ezek persze csak egy-egy alkalomra valók, ha rendszeres a székrekedés, azzal valamit kezdeni kell.

Egyébként már az is sokat segít, ha miközben ülsz a porcelánon, a talpaid alá egy sámlit teszel, hogy guggoló pozícióba kerülj (Ez a természetes ürítési pozíció). Sokszor ez is elég, hogy meginduljon a széklet, de persze nem 4 nap után.

2016. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat de sajnos sámlim nincs.Szennalevél teát már beszereztem de nem csinált semmit.Valamit rosszul csinálta?
2016. nov. 18. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
És ettél ma valamit? Zöldségekkel mi a helyzet?
2016. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki a kúpot? Szerintem az a leghatásosabb, és nem csinál görcsöket, mint a hashajtó, valamint gyors hatású. Persze ha azóta sincs székleted, akkor beöntés kellene, vagy orvos, mert a végén bélcsavarodást kapsz.
2016. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!