Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hettel ezelot leestem a...

3 hettel ezelot leestem a teraszrol, ami 7-8 m. Labra erkesztem es utana szo szerint segre. Fajnak a csipo csontyaim, vesem, hatam. Ma reggel sotet szorke volt a szekletem. Egesegugyi problemam lenne?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna orvoshoz menned, amikor ekkorát estél. Bár még mindig megteheted.

A széklet színének szerintem semmi köze a balesethez.

2015. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

TALÁN még nem késő orvoshoz menned, de várható, hogy a több hetes késlekedés hónapokkal hosszabbíthatja meg gyógyulásod!

Mindenképpen, mihamarabb orvoshoz!

Évek múlva még jobban érezheted késlekedésed hátrányát!

2015. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Megsérülhetett a helyesírási központod a nagy ütéstől.
2015. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnalom,hogy nem vagyok magyar,es nem tudok helyesen irni.nem azt kertem hogy a helyesirasomat kritizaljak!Orulok hogy te tudsz helyesen irni es hogy enyire ''ember'' vagy!
2015. márc. 24. 10:52
 5/5 kezo86 válasza:
62%

7-8 métert zuhantál, és nem mentél el orvoshoz? :O Most azonnal menj el valahova! (Erre a baleseti sebészetre 0-24-ben lehet: [link]


A helyesírásodra beszólóval meg ne törődj, mindig vannak ilyen nagyon okosak.:)

2015. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!