Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek nagyon súlyos...

Mit tegyek nagyon súlyos lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a szalagavató, és tánccal akarunk készülni, sajnos időnk már nincs sok, viszont úgy érzem sikerülni fog ez a kevés idő alatt is jól megtanulni. Nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy több száz ember előtt soha az életben nem voltam, nem szerepeltem. Nagyon félek tőle, most is izzad a kezem, hevesen ver a szívem, miközben e sorokat írom. Gondolkodtam azon, hogy feles vodka előtte, vagy esetleg valami nyugtató,(persze csak külön külön, kettőt egyszerre soha) mert félek, hogy pont emiatt a súlyos szorongásom miatt fogom elbaltázni az egészet, leblokkolok vagy hasonló, és úgy leégek, hogy muszáj leszek elmenekülni a helyszínről, a műsor közben.. Szerepeltem már több ember előtt, de ők csak a diák társaim voltak, és annyira nem érdekeltek, de most a több száz ember a tanárokat, a szülőket, rokonokat, barátokat teszik ki, és előttük semmi képen sem szeretnék felsülni.

Kérlek segítsetek normális válaszokkal.. Nagyon köszönöm előre is.



2016. nov. 18. 19:51
 1/3 anonim válasza:
Én alapjáraton egy olyan ember vagyok aki mindenre rágörcsöl, és szorong, de tánc közben totálisan eltűnt a lámpalázam. Szerintem túlaggódod. Hányan táncoltok? Nálam az volt a jó, hogy mivel sokan voltunk, nem éreztem azt hogy mindenki pont engem néz, és ha véletlenül elrontok pár lépést az sem észrevehető az osztálytársaim mellett.
2016. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 6-an. Én csak a nagy tömeg előtti dolgokra feszülök rá, de arra nagyon :/
2016. nov. 21. 21:49
 3/3 A kérdező kommentje:
A 2 feles 2 sör 3 órával az egész előtt bevált, tökéletesen sikerült az egész. Gyógyszerrel nem mertem kísérletezni, mivel még sosem próbáltam, kitudja hogy reagáltam volna rá élesben. Jó volt ez így ahogy volt, ami még bevált az az, hogy teljesen kizártam a külvilágot és csak a társaimra figyeltem 70%-osan, 30%-osan meg magamra, hogy mit csinálok.
2017. jan. 11. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!