Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Súlyos depresszió!? Segítség!

Súlyos depresszió!? Segítség!

Figyelt kérdés

Kb. fél éve estem súlyos depresszióba, nagyon sok rossz dolog ért az elmúlt fél évben. Vesztettem el szeretteimet, alig maradtak barátaim, a családomban sincs semmi rendben, az egészségem sem a legmegfelelőbb, az iskolát is eléggé elrontottam és most egész napokat csak tanulok és ezen idegeskedem egész nap..teljesen egyedül maradtam, és minden rossz az életemben. Semmihez sincs kedvem, iskola után rögtön jövök haza és egész nap ki sem mozdulok a szobámból, nem birok emberek között lenni. Egy jó ideje nem voltam sehol, semmihez sincs kedvem csak egyedül lenni. Próbáltam/próbálok talpra állni, de sehogy sem megy és nincs senki aki támogatna. Alig birok aludni, étvágyam is alig van, semmihez sincs kedvem, egyfolytában csak a halál jár a gondolataimban és megszeretnék halni, a sexuális életem sincs rendben, egyáltalán nem kívánom, és félek h komoly bajom van. A barátnőm szeretne, de semmi, nem megy..képtelen vagyok rá és nagyon aggódom. Az interneten rákerestem a depresszió az oka mindennek, ami velem van. De nem tudok h talpra állni, próbálkozom. Az önbizalmam is nagyon lent van, talán ha növelném az önbizalmam helyrejönnék. De mégis h, h növeljem az önbizalmam ha semmi sincs rendben? Orvoshoz viszont nem szeretnék fordulni. És egyre rosszabb az állapotom, már nagyon kivagyok, semmi életkedvem..nagyon félek h öngyilkos leszek, nem szeretnék az lenni de ha előjön a rossz kedvem képes vagyok rá, nem 1x próbáltam de valahogy mégsem. De nem halhatok meg, fiatal vagyok, még élni akarok..de ez a depresszió nagyon tönkretesz, és nem tudom mit csináljak, de valamit muszáj tennem. Ha valaki járt már ilyenben mint én, az kérem írja le h sikerült kigyógyulnia a depresszióból. Előre is köszönöm.


17/f


2016. jún. 6. 16:55
 1/4 anonim válasza:
Sztem ebbol nem lehet kigyogyulni en igy erzem, bar nekem ha lenne baratnom en tuti basnek vele egesz nap egybol nem lennek ilyen carul
2016. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha nem lehet kigyógyulni belőle biztos öngyilkos leszek, nem szeretnék tovább szenvedni ha nincs megoldás.

Azért köszönöm a válaszod.

2016. jún. 10. 22:01
 3/4 anonim válasza:
Nincs mit de nem ertem hogy lehetsz ennyire rosszul ha van baratnod, nekem lenne en most unnepelnek komolyan mondom
2016. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amint írtam sok rossz dolog történt/történik, és már semmi sem okoz örömöt az életben.
2016. jún. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!