Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos szorongás, pánikroh...

Folyamatos szorongás, pánikrohamokból való kigyogyulás. Hogyan?

Figyelt kérdés
Nyugtatót szedek.Pszichiátriára járok de semmi javulás.Teljesen mèlyre sülyedtem képtelen vagyok teljeséletet élni.Itthon vagyok egyedül.Ritkán megyek el a házból.Van mikor napokig se.Munkahelyem van de táppénzen vagyok.Nem bírom tudatosítani magamba hogy nincs szervi bajom.Félek hogy mi lesz így velem.Hogy lehet e valaha gyermekem?Feltudom e dolgozni a múlt sérelmeit?Mikor tudok újra kiegyensúlyozott nő lenni?Anyagi gondjaim is lettek amièrt nem tudok menni dolgozni.Szeretnék meggyógyulni.Dolgozni.25.
2016. nov. 24. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Önmagadon kell dolgozni. Kockázatokat kell vállalni, mindegy hogy mit, de előre kell lépni. Kis célok kis lépések. Kevés információt írtál magadról így csak ennyit tudok mondani: olvass személyiség fejlesztő könyveket és mozogj sokat!
2016. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell tanulnod helyesen lélegezni, és helyesen táplálkozni! A problémád abból ered, hogy bizonyos agyterületeid nem kapnak elegendő vért. Ezek a részek hiányoznak az információk feldolgozásához, ezért kavarog benned minden! Ezért vagy így megzuhanva!
2016. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tudnál privátba írni a 2.ik kommentelő valami olyan ètrendet ami jó lenne.A lègzést mondták hogy amikor rosszul vagyok ne kapkodjam.Igen megpróbálom megfogadni cèlokat kitűzni.Nehèz lesz.De állandó szèdülès mellett képtelen vagyok bármit is csinálni.
2016. nov. 24. 09:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Az étrendről annyit tudok mondani, hogy bármit eszel, mindent alaposan rágjál meg. A rágásnál a lényeg a nyállal való keveredés! A mesterséges, tartósítószerekkel teli élelmiszereket kerülni kell. Valamint ügyelni kell a sóra is. Csak patika tisztaságú nátrium-kloridot fogyasszál. A káliumozott sók benne vannak minden gyári termékben.

A légzőgyakorlat lényege, a tüdőben áramló levegő lelassítása annyira, hogy egy percben, csak 3-4 levegővétel férjen bele. Ezt naponta, ha lehet azonos időben csináld 40 percen keresztül. Néhány héten belül, a szervezeted rá fog jönni, hogy ez jó neki, és eztán már automatikusan így veszed a levegőt, tehát nem kell már figyelned rá. Ha van még kérdésed, privátban szívesen válaszolok!

2016. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja.. és még valami: Ha teheted, menj el vért adni! Az űjonnan termelt friss vér több oxigént képes felvenni a tüdőben! Csak vigyázni kell, hogy rövid időn belül el ne öregedjen. Az emésztés elősegítésére csinálhatsz magadnak beöntést is. Ennek módját is elmondhatom! A beöntés lényege a tiszta desztillált víz.
2016. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyilván pszichés gondod van. Viszont a pszichiátria épp a pszichét nyomja el, gyógyszerekkel eltompít, csak a tüneteket kezeli, és így nem fogod tudni feldolgozni a lelki bajaidat. Csak egyre mélyebbre mész.

Egy jó pszichológus többet segítene. Vagy te saját magadon.

A pszichiátria zombivá, élőhalottá tesz hosszú távon. Gyógyszerfüggővé tesz, de annak egyéb számos mellékhatása van ami a pszichére rossz hatással van. Arra majd megint felírnak valamit....., ördögi kör.

Nem akarlak megijeszteni, és kívánom, hogy találj erőt, hogy kihozd magad a helyzetből. De kérlek gondolkozz el a hogyanon.

2016. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 freqvence válasza:
Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok hónapok óta,én is szédülök(inkább szédültem,mára már szinte meg se jelenik).Én kb. 1 hónapja járok pszichológushoz,és már kezdem érezni hatását ahogyan segít abban,hogy hogyan is kezeljem a gondolataimat és manipulálni tudjam úgymond saját magam.Én vény nélkül kapható valeriána alapú gyógyszert szedek ha érzem magamon,hogy kényelmetlenűl érzem magam.(Relaxirem Forte).Ha tényleg ennyire súlyos,lehet nem kéne elhagyd a nyugtatót,de ha mellette nem jársz egy jól képzett pszichológushoz aki nem a tüneteidet nyomja el,hanem megkeresi a szorongásod okát és,hogy mi váltja ki ezeket a tüneteket,akkor sajnos nem haladsz sehova,hanem csak tartod vagy rosszabbítasz a helyzeteden.Nagyon sok erő és kitartás kell hozzá,olykor valóban olyan érzés,hogy nincs értelme küzdeni ellene,de igen is van,önmagadat kell legyőznöd.Sok erőt és kitartást kívánok neked!
2016. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a válaszokat.Holnap megyek pszichologushoz.Nálam ez èvek óta van de ilyen mélyen még nem voltam.Máskor pár nap alatt kijöttem belőle.Most meg hónapok óta semmi javulás épp ellenkezőleg.A beöntést kihagyom.:) Vèrt nem bírok adni.Sajnos a nyugtatót úgy néz ki lehet hogy a napi 3×0,25 kevés.Mert belül csak szorongok.Ellustultam nincs kedvem semmihez.Ami a legrosszabb úgy élek mint valami 80éves öreg néni.Rengeteg program van most decemberbe a városba de a párommal így hogy menjek?Idén lesz az első karácsonyunk.Évek óta idén szèp lehetne de az egészségem közbe szól.Addigra valami megoldást találnom kell.A jövő èvet már nem a szorongással akarom tölteni.Hátha a munkahelyem is megmaradna.Fogalmam nincs mi tèvő legyek.De hátha holnap a pszichologussal a gyógyulás útjára lépünk.
2016. nov. 29. 09:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Én környezetemben sokan lettek öngyilkosok a pszichológiai kezelések után. Csak erről a részéről nem szól a média, mert a halott ember az már nem beszél, s a statisztikusok figyelmét is elkerüli ez a tény. Van egy videóm is az egyikről, Ő a lánchídon bravúroskodott, leöntötte magát benzinnel és felgyújtotta, aztán a mélybe zuhant. A róla készült videókat a média cenzúrázói mindenhonnan eltávolították. Az újságokban is (valami mezei napilap, csak egy fényképet közölt róla, meg három mondattal leírták. Egy másik ismerősöm, a közeli erdőben akasztotta fel magát, harmadik nap talált rá az erdész. A halál oka fulladás! És még sokat tudnék mesélni akiknek a halálát nem vonja senki össze az alkalmazott gyógyszeres kezelésekkel.
2016. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Rólad annyit így ismeretlenül te egy elmebeteg állat vagy.Kit érdekel a te idióta történeteid.?Tartsd magadba kérlek.Azt hiszed ettől leszel nagyfiú?Nézz mélyen magadba! Üdv ;)
2016. nov. 29. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!