Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasi fájdalom. Mi lehet ez?

Hasi fájdalom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Mozgáskor fáj a gyomorfalam, köhögéskor, és nevetéskor is. Nem járáskor, hanem mikor pl lefekszek, vagy felülök. Gondoltam izomlázra, de nem csináltam semmi olyat, tesi órán is csak focizgattunk, meg kicsit futottunk. Nem ettem sokat, nem hiszem, hogy attól lenne. Nem elviselhetetlen a fájdalom, de kellemetlen, és félek, hoyg esetleg valami nagy bajom lehet. A menstruációm sincs a közelben, de az nem is így szokott fájni. Most feljebb fáj a hasfalam.

13/L



2016. nov. 25. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:
És levegő vételekor sem fáj, a nagy levegőt is könnyen be tudom venni.
2016. nov. 25. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:
A kohogestol is lehet izomlaz, vagy pont a kohogest okozo betegseg miatt is fajhat
2016. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a fájdalom,ami így bizonyos mozgásra a hasfaladban jelentkezik az izomláz. Mivel nem szoktál rendszeresen hasra erősíteni,ilynekor gyakran elég annyi megterhelés is,hogy egy viszinylag rövid ideig,olyan helyzetben ültél vagy feküdtél,amikor a hasizmoddal kelltt magad tartani.De ha most sokat köhögsz,attól is lehet izomláz (ahogy már előttem is írták).
2016. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok most beteg, nem köhögök/tüsszögök. Remélem nincs nagy baj, és hamarosan elmúlik. :(
2016. nov. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!