Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a szag?

Mi lehet ez a szag?

Figyelt kérdés

Mostanság néha, tényleg elég ritkán de főleg amikor el van dugulva az orrom, akkor furcsa szagot érzek. Nem pont füstszag de leginkább ahhoz tudom hasonlítani. Ez normális? Mert eddig nem emlékszem, hogy éreztem volna, vagy csak nem figyeltem rá. Mert valahol olvastam, hogy ez a rákos betegség egy tünete, bár én szerintem ez nem az, de azért gondoltam megkérdezem.

14l



2016. nov. 26. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ez rákos betegség tünete lenne, az egy régi (egyébként minden alapot nélkülöző) városi legenda picit módosult változata. Amúgy fogalmam sincs mi lehet ez. Egyébként én családi házas környéken lakom, és mostanában mindig égetnek valahol valamit.
2016. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy nátha után volt ilyen érzésem napokig, de elmúlt. Szaghallucinációnak lehet többféle oka, menj el orr-fül-gégészetre, lehet az orrdugulással van összefüggésben.
2016. nov. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!