Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 21 éves lány vagyok a problémá...

Vakkóbi kérdése:

21 éves lány vagyok a problémám a következő: gyerekkorom óta öklendezek bizonyos szagokra, látványokra, állagára (széklet, sperma, a nyers hús szagára, szennyvíz és sok bűzös dologra még) Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
undorítónak találom és nem tudok ellene mit tenni többször előfordult már, hogy hánytam is, Mit tehetnék? Valakinek hasonló gondja? Mitől lehet ez?

2016. aug. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok gyerekkorom óta, csak én konkrétan csak a büdös dolgoktól öklendezek. Nem bírok más után bemenni a wcre még ha csak pisil akkor sem. Egyszerűen képes vagyok hányni. Vagy ha egy hajszál van a kajámban még ha csak az enyém is, akkor is képes vagyok öklendezni, vagy akár ha olyan passzban vagyok akkor még hányni is. Nyers hús ha nem büdös semmi bajom. Vagy egy nagyon gáz dolgot mondok. Pl mikor a mosogatógépem nem telik meg és nem öblítek és úgy teszek be még egy plusz edényt, hát képes vagyok rosszul lenni a szagtól , még hányni is. Én semmit nem tudok tenni, elfogadtam. Ha más után megyek wcre pl egy társas utazás során valami megállónál, akkor sparyzek ezerrel, hogy ne érezzem a büdöset.
2016. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fingkirály ***** válasza:
23%

Kérdezőnek és az utolsó hozzászólónak is:


Hogy mi az oka? Az, hogy kib*szott finnyásak vagytok. Szokjátok :)

2017. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a nyílvános wc számoktól írtózom , gyakran visszatartom a levegőt amikor ilyen büdös helyen pisilek
2018. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szagok*
2018. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát ez van. Nekem utazási betegségem van. 1 éves korom óta.

De ha a spermával is probléma van akkor nem tudom. Én sem bírom a szennyvíz és a nyilvános wc szagot...

Amugy ezzel nem sokat segitettem😅

2023. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!