Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan májbetegség, aminél...

Van olyan májbetegség, aminél valakinek kimegy folyamatosan a mája (kiszékeli, vagy hogy mondjam)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Tanultál te biológiát egyáltalán valaha?
2010. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Hallod, ez már horror. Gusztustalan vagy.
2010. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Még ki is hányhatod vérrel kisérve .Igyál alkoholt sokat meg mérgezdd magad az isten se fog tudni rajtad segiteni.

Azthiszem májcirozisnak hivják.

2010. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak old meg azt a problémát, hogy a májad bekerüljön a béltraktusodba....7-8-os biosz tankönyv olvasgatását ajánlom
2010. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez ebben a formában csak legenda.
2010. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A májrákról hallottam, hogy előidézte. Szörnyű volt olvasni.
2010. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Májcirrosis. Utolsó lépcső. Előtte besárgul a beteg, mint a sáfrány vagy a curryszósz. Aztán belsővérzésben elhalálozik. Ezt megelőzi az étvágytalanság, vesefunkciók megszűnése. Lehet még a megelőző tünet végtag duzzanat(trombózis szerű), esetleg tüdőembólia. Az apósomnak ilyen betegsége volt. Soha nem volt iszákos ember. Viszont sósan és zsírosan táplálkozott és nem rágta meg rendesen az ételt. Szörnyű betegség. Aki "A" vércsoportú 60 feletti és esetleg túlsúlyos nagyon figyeljen oda. Ja, és a füstölt húsokat is kerülje el messzire. Remélem segíthettem.
2010. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyezik az előttem szólóé az én férjem esetére.Egy az egyben ez történt vele.Pedig ő se volt soha iszákos,de a füstölt dolgokat már gyerek korában tömték bele.
2010. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A májbetegeknél végső stádiumban szokott jelentkezni májszagú hasmenés,ezt arra mondják.Sajnos Apukám májrákban halt meg,szerencsére Őt ez legalább elkerülte,de ápolónő vagyok,sok ilyet láttam.
2010. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem csak a szívemmel volt ilyen.
2010. máj. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!