Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Béres csepp szedése nehéz...

Béres csepp szedése nehéz időszakban segít?

Figyelt kérdés

Túlterhelt, lelkileg igen nehéz időszakban vagyok. Állandó stressz, nehéz megoldandó problémák és gyász is bizony...


Fáradékony vagyok, fázósabb lettem.

Fél évig nem voltam közösségben igazán, tömegközlekedésben is csak csúcsforgalmon kívül. Most több ember között is járkálok, több közösség, csúcsforgalom. Volt mellettem hányós vírusos, lázas náthás, lázas torokfájós.

Minden héten pár napig nap első felében torokfájdogálás, vagy pár órán át csavar az orrom, vagy az orrnyálkahártyám van bedurranva alig kapok levegőt, vagy levert vagyok. Mintha küzdene a szervezetem a sok kórokozóval és egyelőre nyerésre állna.


A Béres Csepp támogatást nyújtana magának a szervezetemnek?


2016. dec. 7. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
probald meg , vesziteni nem veszithetsz. probalj a kiegyensulyozottsagra torekedni a hetkoznapokban, engedj idot es helyet a gyasznak is,hogy fel tudd dolgozni a tortenteket. pihenj ! jogazz! jobbulast !
2016. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sportolgatni szoktam, már amennyi időm van. Igyekszem elmélyedni, az érzelmeket kiadni, de nincs időm, energiám és nincs, akinek igazán kiönthetném a szívem.
2016. dec. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!