Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Béres csepp mennyire hatásos...

A Béres csepp mennyire hatásos, kinek mi a véleménye róla, fáradékonysággal és levertséggel küzdök, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva nyelvvizsgázom, plusz elkezdtem egy új szakmát tanulni, nagyon levert és fáradt vagyok, úgy éreztem, nem tudok iskolába bemenni már pénteken. Eleve van egy krónikus betegségem, ami miatt hetente járok kórházba, ezt nem részletezném. Viszont szeretném valamivel az erőnlétemet javítani.

Jelenleg napi rendszerességgel mozgok, hátha segít gyarapodnom, mert nagyon vékony vagyok.

Elkezdtem napi 2x20 csepp Béres cseppet + napi 1000 mg C-Vitamint szedni.

Szerintetek ez segíteni fog, valakinek van tapasztalata ebben?



2016. szept. 24. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

100% hogy kardio sportot csinálsz

ugye tudod, hogy a kardio edzéstől csak fogysz?

2016. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mit értesz napi rendszerességű mozgásnak.

Sportolsz valamit?

2016. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sportot nem űzhetek, a mozgás alatt egy kis súlyzózást és rendszeres gyaloglást értettem, nem akartam részletezni, amit a gyógytornászom ajánlott, azokat a gyakorlatokat végzem.
2016. szept. 24. 12:38
 4/13 A kérdező kommentje:
170 centi és 54 kiló vagyok! 25 éves srác...
2016. szept. 24. 12:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a legnagyobb problémám a vékonyságom, hanem, hogy nem igazán van erőnlétem, elfáradok, nem tudok koncentrálni!
2016. szept. 24. 12:41
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

gerincferdülésed van, a gyógytornász naná azt mondja, hogy ne csinálj semmit, mert így nem az ő felelőssége, ha rád esik egy súlyzó

54kg? 2kg os súlyzót használsz ugye?:D

2016. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

A túlsavas szervezet mindig fáradt, energia nélküli, nem „tudja magát kialudni“, izom, fej és hátfájás lép fel. Azontúl ekcéma, szem irritáció és hasmenés is jelentkezhet. Okok:

Dehidratált a szervezet

Vas, vagy D vit. hiány

Pajzsmirigy, vagy mellékvese probléma

Celiákia

„szétszórtság” – sok dolgot csinálsz egyszerre

C7 nyakcsigolya → pajzsmirigy területe – belőle fakadó problémák: fáradtság, fázékonyság, gyakori megfázások, szorulás, depresszió, súlynövekedés, izületi problémák, szív és érproblémák, stb.


A savasodás elleni és vértisztító szer:

Hozzávalók: 12 gerezd fokhagyma, fél liter száraz vörösbor, lezárható befőttes üveg

A megtisztított fokhagymát az üvegbe tesszük, ráöntjük a bort, lezárjuk és kb. 2 hétre napos helyre helyezzük. Naponta átrázzuk, hogy a tartalom jól keveredjen össze. Azután átszűrjük és üveg edényben tároljuk.

Naponta 3x1 teáskanállal fogyasztjuk kb. egy hónapig. Utána fél év szünet szükséges.

Ha ez körülményesnek látszik, használj spirulinát, amely tk. kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

2016. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyes tanulmányokk azt állítják, hogy a mézben lévő cukor a legjobban segíti a szervezet regenerálódását. Akik a fahéj – méz keverékét hasznáták néhányszor naponta (főleg d.u. 3 óra tájt, mikor a szervezet aktivitása kezd csökkenni), egy héten belül igazolták a szervezet aktivitásának a helyreállítását. (1EK méz: 1KK fahéj 1 pohár vízben elkeverni)
2016. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 homo ludensz ***** válasza:
Annyiból javaslom a Béres cseppet hogy mint írod vékony vagy. Szedtem egy darabig de én híztam tőle ami nálam hiba mert 172cm. vagyok és 93kg. Így is van rajtam vagy 20kg.+
2016. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Iszol eleget?
2016. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!