Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van bedugulva az orrom...

Botoh kérdése:

Miért van bedugulva az orrom és hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Valamiért egész télen be van dugulva az orrom. Egy betegség muatt kellett szednem egy orcseppet, de rájöttem, hogy kidugítja az orrom. Kicsit rászoktam és két hetet csepegtettem még pluszban. Utána néztem ès azt hallottam, hogy nem jó ha rászokom.

2016. márc. 12. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

hát az nem jó, mert kikészíti a nyálkahártyát. Ne csöpögtess- viseld el, hogy eldugul. Ez regenerálja a nyálkahártyát, ezt lehet, recept nélkül a gyógyszertárból, 2-3 naponként 1-1 cseppet. jól folyjon hátra: COLDASTOP

[link]

2016. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állj le az orrcseppel, mert irritálja az orrmandulát ami megduzzad, emiatt van bedugulva még mindig az orrod. Ha abbahagyod most, rendbejön szépen, de ha nem, akkor valószínűleg orrmandula műtét lesz a vége.
2016. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orrmandula műtét annyira rossz?

Nekem ha lefekszem, vagy sok vizet iszom, nagyon megduzzad. Kidobatnám a fenébe, mint a garatmandulámat 18 éve.

2016. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!