Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori hányinger, nyomásérzet...

Gyakori hányinger, nyomásérzet a fejben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kedves Olvasó!


1-2 hete a jobb halántékomnál, fülemnél és szememnél enyhe nyomás érzet lép fel. (Nem tudom mivel összefüggésbe hozni, talán úgy mondanám, hogy amikor eszembe jut, akkor érzem.)

Emellett napi 4-5 hirtelen fellépő, erős hányingerrel küzdök, egyszer már hánytam is egy keveset.

Fejfájásom csak frontokkor van, nem is mindig, de olyankor övszerű és hasogató.

Édesanyámnak van néha-néha migrénes rohama, nekem még nem volt.

Epilepsziás, daganatos nincs a családban.

Volt már életemben pánik rohamom, de nem mondanám, hogy pánik beteg vagyok.

Olykor szédülök, hasmenésem van és olyan, mintha álmodnék.

Mostanában fáradtabb voltam magamhoz képest, de sokat dolgoztam (klinikán szakmai gyakorlatot + pénzért irodában) és aggódom a vizsgáim és a diplomamunkám miatt, mert alig van rá időm.

Vérnyomásom szerintem rendben van, bár előfordul néha szívritmuszavar.

Vérképem rendben, magnéziumhiányom van egyedül.


Érdemes orvoshoz fordulni?

Amik eszembe jutottak: stressz, keringési probléma, neurológiai probléma, agydaganat, migrén, megnézium b6 vitamin hiány.



2016. dec. 9. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt úgy látom neked vannak értelmezési problémáid. Te írtad,hogy "Ha bemennél egy fejfájásambulanciára láthatnád azt az ezer embert, aki naponta odamegy,és szerencsére nem daganat van a fejében, hanem egyéb, kezelhető apró probléma miatt fáj a feje."

Erre válaszoltam,azt hogy voltam És hozzáfűztem azt,hogy meg kéne kérdezni azokat az emberekt,akik ott vannak,hogy ki lettek-e előtte vizsgálva.

Ez annyira nehéz szöveg?

2016. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még nem mentem el orvoshoz, azóta nem fájt a fejem és a nyomás is elmúlt nagyjából, viszont a hányinger megmaradt. A héten lesz egy vizsgám arra készülök, ha utána sem javul, meglátogatom a háziorvosom! :)
2016. dec. 13. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!