Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pozitív vagy negatív dolog...

Pozitív vagy negatív dolog számodra a nagydolgozás?

Figyelt kérdés
Szerintem kellemes dolog, amikor kicsit el lehet vonulni, ráülni a klotyóra, beletojni (ami már magában egy tök jó érzés ahogy kijön, meg ahogy megszabadulsz a felgyülemlett cucctól), aztán még kicsit üldögélni, olvasgatni. Te hogy vagy ezzel?
2010. máj. 2. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel jobban érzem magam utána, hogy kijött a felesleges anyag, ezért természetesen pozitív.. de a kelleténél többet nem szoktam ott ülni és olvasgatni, ez inkább fiús szokás.


23L

2010. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnézném mennyire lenne valakinek pozitív ha előtte megevett egy kiló földimogyeszt, meg 2 erőspaprikát egy liter savóitallal..


Karcos élményben lesz része a "nagydolognál"

2010. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

maga a dolog sztem mindenkinek egy megkönnyebbülés, de nekem az a bajom vele, hogy nem tudom szabályozni...

nem tudom miért de mindig reggeli munkába indulás előtt 2-3 perccel jön rám, amikor már kapkodva és igyekezve kell és persze hogy nem egybe jön ki ilyenkor az egész utazásom kész gyötrelem érzem hogy most akar kijönni. minden reggelem így telik, hiába kelek előbb mozgok, leülök amikor még ráérek... NEEEM pont indulás előtt és nem tudom miért van ez

2010. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen pozitív. Még chili után is, pedig az aztán! De utána jobb.
2010. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!